За змістом корисних речовин плоди обліпихи стоять в одному ряду з женьшенем, але при цьому дані ягоди більш доступні, особливо для українців, де зарості рослини можна зустріти практично повсюдно. Експерти в галузі медицини і здоров’я назвали ряд корисних властивостей обліпихи – природного антидепресанту і афродизіаку.

Зважаючи на доступність і безсумнівну користь для організму людини обліпихи люди навчилися не тільки використовувати її як профілактичний або лікарський засіб, але і як основу деяких страв і заготовок на зиму.

Експерти кажуть, що дана ягода допомагає позбутися від накопичених токсинів і шлаків, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, позбавляючи від надмірного газоутворення, запорів і здуття. Також корисна обліпиха для шкіри голови і волосся, тому з неї можна робити настої для ополіскування і маски.

Вживати плоди обліпихи рекомендують людям, часто відчувають стрес, так як вона має ефект, аналогічним антидепресантам. Масло з цієї ягоди допомагає відновити колір обличчя і пошкоджену структуру шкіри. Ще одним важливим властивістю обліпихи є нормалізація статевого потягу. Нерідко її порівнюють з устрицями – відомим природним афродизіаком, що допомагає при проблемах з лібідо.