Громадський туалет – одне з найбільш забруднених місць. Не дивно, що при виборі кабінки, багато хто намагається вибрати ту, якою користувалися рідше.

Дослідження, проведене Каліфорнійським університетом Сан-Дієго, вивчало переваги людей у громадських туалетах. Дослідники відстежували, скільки туалетного паперу використовувалося в кожній кабінці чоловічого громадського туалету протягом 10 тижнів.

В результаті виявилося, що в двох середніх кабінках було використано до 60 відсотків туалетного паперу. Їх вибирали найчастіше.

З огляду на цю інформацію, варто відмовитися від вибору середньої кабінки, тому що з великою часткою ймовірності нею користувалися найчастіше. Замість цього віддавайте перевагу найближчій або далекій кабінці.

Читайте також:  Ранні ознаки діабету: які небезпечні сигнали можна не помітити

Якщо вільна тільки середня, фахівці закликають не панікувати. Шкіра – надійний бар’єр проти бактерій і захищає вас від потенційних інфекцій.

“Сидіння унітазу не є джерелом передачі будь-яких інфекційних агентів, ви не заразитеся, сівши на нього”, – зазначає доктор Вільям Шаффнер, професор профілактичної медицини в університеті Вандербільта.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News