Методи народної медицини користуються досі, але, як запевняють лікарі, ці методи можуть нашкодити. Фахівці відзначають, що подібні методи підходять не кожному організму.

Фахівці відзначають, що деякі подібні методи можуть принести шкоду будь-якому організму.

Наприклад, вживання соків різних рослин і трав, таких як алое, часник, цибулю та інші. Багато вважають, що сік часнику або цибулі досить забризкати в ніс, щоб позбавити людину від простудного нежитю або від гаймориту.

Лікарі не рекомендують вдаватися до такого способу лікування, так як цей сік може порушити слизову оболонку органів дихання і призвести до ще більших проблем. Іноді дітям при нежиті закопують грудне молоко. Це, за словами фахівців, теж неправильне лікування. За їх словами, грудне молоко не врятує від нежиті, а лише посилить проявлення шкідливих мікробів.

Також багато хто вважає, що при при підвищеній температурі необхідно натирати шкіру спиртом. Це не так. Мало того, що спирт сушить шкіру, ще й можуть виникнути проблеми з непереносимістю. Також частина спиртовмісної рідини може вбратися в організм. Особливо, відзначають лікарі, це протипоказано дітям, так як може викликати алкогольну інтоксикацію.

Лікувати ангіни і застуди парами вареної картоплі – теж не варіант. Гарячі пари можуть викликати у хворого із запаленням горла або носа запальні процеси.

Також зволожений картопляний відвар може викликати запальні процеси і алергічні реакції.

Джерело: МедікФорум