ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі розповіли, як волоський горіх впливає на організм

Лікарі розповіли, як волоський горіх впливає на організм

За словами лікарів, волоський горіх по праву називають королем серед горіхів. Його вживання надає потужну підтримку організму і імунітету.

волоський горіх

Лікарі розповіли, як волоський горіх може впливати на організм. Фахівці відзначають, що волоський горіх надає найбільш відчутний оздоровчий ефект на організм з усього різноманіття горіхів.

Зокрема, ядра волоських горіхів відрізняються високим вмістом ряду вітамінів, заліза, магнію, кальцію. Магній має заспокійливу властивість, а кальцій і фосфор корисні при захворюваннях кісток.

Їх вітамінів у складі ядер присутні Е і А – речовини, які покращують роботу всіх систем органів, а також очищають судини від токсинів і шкідливого холестерину. Таким чином горіх допомагає зміцнити судини і очищає кров, що дуже корисно для активної роботи серця і мозку. До речі, у волоських горіхах багато такої речовини, як коензим Q10, який активізує діяльність нейронів і сприяє поліпшенню пам’яті.

Читайте також:  Лікарка розповіла, які сигнали організму не можна ігнорувати

Мало хто знає, що волоські горіхи здатні також покращувати роботу травної системи. В них міститься білок, який налагоджує роботу шлунка і кишечника, а також позбавляє від закрепів, перешкоджає розвитку дисбактеріозу. Додатково білок покращує мікрофлору кишечника. Ядра волоського горіха рекомендуються і при гастриті з підвищеною кислотністю.

Лікарі відзначають, що в волоському горісі корисними є не тільки ядра, але і перегородки, листя. У його листі присутні флавоноїди, аскорбінова і кавова кислоти, ефірні олії. Листя волоського горіха дають лікувальний ефект при діареї і шкірних захворюваннях, чинять протизапальну, бактерицидну, протиглисну, загальнозміцнюючу дію. Олія горіха корисна при кропивниці, екземі, застуді.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News