Дослідники поповнили палітру «харчових» топів списком з продуктів, щоденне вживання яких має допомогти обрости стрункістю дуже багатьом. До цього переліку увійшли продукти з вираженим ефектом щодо спалювання жирів.

Включивши в свій щоденний раціон ці продукти (за відсутності індивідуальних протипоказань), можна допомогти організму прискорити метаболічні процеси. Таким чином, жировий прошарок стане меншеим, піде зайва волога, знизиться вага.
 
У перелік, який склали експерти, увійшли наступні продукти:

– Грейпфрут,
– Гарбуз,
– Яловичина,
– Оливки,
– Зелений чай.
 
При цьому, у зв’язку з вживанням кожного з них, медики дають рекомендацію – не вживати понад покладений, не переїдати. Ризик переїдання, за словами фахівців, – це нерідка проблема серед людей, захоплених «здоровими» продуктами і «здоровим» харчуванням. Також вони радять уважно стежити за якістю приготування продуктів і якістю інгредієнтів, які використовуються для їх приготування.
 
Коментуючи вибір продуктів, що увійшли до списку, його автори пояснили, що ці продукти, крім того, що допомагають тілу НЕ повніти, володіють ще цілим рядом корисних для здоров’я властивостей.
 
Грейпфрут: його плоди містять речовини, які допомагають боротися з раковими клітинами.
 
Гарбуз: м’якоть хороша для шлунка.
 
Яловичина: не тільки надовго «відключає» апетит, але і сприяє підтриманню хорошого настрою.
 
Оливки: сприятливо діють на оболонку слизової, що робить їх корисними практично для всіх внутрішніх органів.
 
Зелений чай: надає загальнозміцнюючу і цілющу дію на весь організм в цілому, регулює обмін речовин, допомагає роботі травного тракту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МЕДИКИ ВИБРАЛИ ІДЕАЛЬНИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

НАЗВАНІ ПРОДУКТИ З ДОВЕДЕНИМ ЕФЕКТОМ СХУДНЕННЯ

ВІТАМІНИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ