Неправильний ранок є запорукою зіпсованого настрою на весь день. Фахівці перерахували п’ять ритуалів, які здатні зробити час після пробудження гірше.

Переставляти час на будильнику

Практично кожен хоч іноді вирішував переставляти час на будильнику. Наукові співробітники в ході експерименту з’ясували, що дана дія продиктована бажанням сховатися, оскільки людина після пробудження відчуває себе слабким. В результаті постійного стрибка від напівдрімоти до пробудження люди не здатні завершити цикл нормального сну. Таким чином вони не відчувають бадьорості.

Користуватися смартфонів після пробудження

Не рекомендується завантажувати мозок інформацією з ранку. Експерти довели, що використання гаджетів провокує раннє старіння, тому не варто з цим переборщувати. Фахівці не радять використовувати ліжко для читання книг, вживання їжі і «зависання» в соцмережах.

Не пити воду вранці

Після пробудження лікарі радять пити воду. Завдяки цьому поліпшуються біохімічні процеси в організмі, травлення, метаболізм. В результаті нестачі води може виникнути головний біль. Не варто вранці вживати газовану воду, оскільки вона дратує шлунково-кишкового тракту. Дієтологи не радять пити натщесерце соки.

Неправильно поснідати

Згідно з твердженням дієтологів, неправильний сніданок знижує захисні функції організму. Він може складатися повністю з солодощів або в нього не входять фрукти і яйця. Також поганий сніданок-це фаст-фуд або солона їжа. Вчені провели експеримент і зрозуміли, що неприємний запах з рота виникає при відсутності першого прийому їжі.

Прокидатися в різний час

Експерти порекомендували не відсипатися на вихідних, а намагатися налагодити режим сну в будні. Таким чином можна позбутися від збитого режиму і поліпшити самопочуття. Рекомендується в будні скласти розклад виконання справ таким чином, щоб залишався час на повноцінний відпочинок.