Перш за все важливо не зловживати цукром, заявляють вчені з Великобританії. Його високе споживання здатне привести до вікових захворювань серцево-судинної системи і діабету.

Зниження вмісту цукру в раціоні дозволить уповільнити старіння, а також запобігти порушенням метаболізму і поліпшити загальний стан здоров’я.

Доктор Девід Сінклер також рекомендує приймати по 1000 міліграмів антиоксиданту ресвератролу. Він міститься в деяких продуктах і вважається природним помічником уповільнення процесу старіння. Також він допомагає в боротьбі з раком, діабетом, захворюваннями серця і ожирінням, повідомляє Daily Express.

Крім того, вчені порадили приймати вітамін D, так як його рівень вмісту в організмі обернено пропорційний ризику смерті. Ця речовина сприяє продовженню життя і зниження ризику вікових захворювань.

Читайте також:  Дощова погода може негативно впливати на здоров'я та самопочуття

Організм виробляє його при попаданні прямих сонячних променів на шкіру. Але в період з жовтня по березень люди не отримують його в достатній кількості, з цієї причини його необхідно приймати у вигляді таблеток.