Час прийому їжі впливає на швидкість обміну речовин, вага, якість сну. На порталі Times Now наукові фахівці розповіли, в який час краще снідати і назвали корисні варіанти сніданку.

“Дослідження показують: вибір часу для їжі може мати величезне значення в справі схуднення. Пропуск сніданку може призвести до виникнення багатьох проблем зі здоров’ям – він підвищує ризик ожиріння, діабету 2 типу”, – констатують лікарі.

Вони пояснили, в який час краще снідати. За словами експертів, більшості людей корисно робити це протягом двох годин після пробудження.

“Якщо є діабет, сніданок повинен відбутися протягом години після пробудження – це важливо для підтримки стабільного рівня цукру в крові”, – уточнили науковці.

В який час краще снідати тим, хто прагне схуднути? Якщо стоїть завдання прискорити втрату ваги, перший прийом їжі за день повинен припадати на 7.00 – 7.10 ранку, дають пораду дієтологи. Обід в цій системі припадає на час між 12:30 і 13:00, вечеря – не пізніше 19.00.

Що корисно їсти на сніданок? Лікарі підкреслюють важливість добре збалансованого сніданку: його поживні речовини повинні покращувати загальне самопочуття і здоров’я. Здоровий сніданок складається з наступних груп продуктів:

  • цільнозернові – крупи, хліб з цільнозернового борошна;
  • нежирний білок – бобові, горіхи, яйця, пісне м’ясо;
  • молочні продукти з невисоким вмістом жиру;
  • фрукти і овочі.

«У перший прийом їжі потрібно дати організму складні вуглеводи, білки, клітковину і невелика кількість жиру, щоб довше відчувати себе ситим», – резюмували фахівці.