Німецькі лікарі в бесіді з порталом Focus розповіли, як вони харчуються, які продукти присутні в їх раціоні, а також про те, що потрібно взагалі прибрати.

Антонія Бейтцен Хайнеке з центру онкології в Гамбурзі кожен день їсть овочі, фрукти, а також цільнозернові продукти. Вона радить дотримуватися збалансованої дієти з високим вмістом клітковини для профілактики онкології. Червоне м’ясо, на її думку, варто вживати не частіше двох разів на тиждень, а від солодких напоїв відмовити зовсім, замінивши їх водою і несолодким чаєм. Так можна запобігти не тільки рак, але і ожиріння і діабет, зазначає лікарка. Про це повідомляє портал Focus.de.

Читайте також:  Ключем до довголіття назвали тренування в правильний час доби

Хірург зі спортивно-ортопедичної клініки в Кельні Олівер Тобольскі на сніданок їсть горіхи макадамія, багаті білком, омега-3 і омега-6. На обід він вважає за краще салат з індичкою, а на вечерю може з’їсти цільнозернові макарони. Також він п’є багато води.

На думку гастроентеролога Дагмар Майнц, на столі має бути більше овочів, ніж фруктів, оскільки в останніх міститься багато фруктози, і якщо їх споживати у великій кількості, то зростає ризик розвитку жирової хвороби печінки.

Лікарі дружно радять їсти менше жирного м’яса, особливо свинини, яка може провокувати запалення, а також знизити споживання продуктів з цукром. Добре дотримуватися принципу “чистого харчування”, тобто вживати продукти без штучних добавок, а також малооброблені.

Читайте також:  Лікар пояснив, що насправді стоїть за лінню

На думку фахівців, в раціон слід включати більше сезонних овочів і фруктів, а червоне м’ясо вживати в обсязі до 500 грамів на тиждень.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News