Вчені розповіли, як слід справлятися з безсонням, давши ефективні поради. Вони рекомендують користуватися перевіреними методами, так як сучасні є малоефективними.

Нерідко люди стикаються з безсонням. Якщо йдеться про стан, коли людина не може заснути на протязі всієї ночі, необхідно звернутися до лікаря та отримати індивідуальну консультацію, а в разі, коли сон не приходить протягом 30 хвилин, можна застосувати різні способи, що дозволяють наблизити занурення в стан сновидіння.

В першу чергу потрібно позбутися думок, що викликають стрес. Зокрема не потрібно думати про роботу і справи, так як це призводить до напруги. Не рекомендується довго дивитися на екрани гаджетів, а ось телевізор навпаки діє позитивно.

Читайте також:  5 принципів, які відразу зроблять щасливішим

Крім того, багато предметів в спальній можуть викликати алергічну реакцію. Серед них килими і книжкові полиці, що збирають пил, і Квітучі Домашні рослини. Поки науковці не розробили спеціальну дієту для сну, але відзначили, увечері краще утриматися від жирної, важкозасвоюваної їжі з великою кількістю спецій, а також від напоїв з кофеїном і алкоголю. Замість цих продуктів краще віддати перевагу овочам, злакам, дієтичному м’ясу і фруктам.

Ті, хто звик “рахувати овець” перед сном, повинні від цієї методики відмовитися, так як вона порушує природні рефлекси. Краще, якщо не вдається заснути, встати з ліжка і зайнятися рутинною справою, це швидко втомить. Користуватися ж сучасними способами, такими, як поліфазний сон і користуватися девайсами в помаранчевих окулярах не має сенсу, оскільки вони не працюють.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News