Дослідження за участю 600 чоловік показало, що деякі батьки вже шкодують про рішення обзавестися потомством. Причому найчастіше вони скаржаться на погану погоду.

Хвилюються про глобальне потепління і кліматичну кризу люди часто вирішують не заводити дітей, щоб в майбутньому у них не виникало важких проблем. Такі дорослі вірять в прийдешній кліматичний апокаліпсис, як показало перше наукове дослідження з даного питання.

У ньому взяли участь 600 осіб у віці від 27 до 45 років. Багато хто з них вже називали побоювання щодо клімату як фактори, які впливали на їх рішення не народжувати дітей.

96% опитаних були надзвичайно або навіть екстремально стурбовані з приводу благополуччя їхніх майбутніх дітей у світі, де стрімко змінюється клімат.

Так, 27-річна дівчина сказала, що вона не може подарувати життя дитині зараз, щоб потім перед нею постала проблема виживання в критичних умовах. Ці погляди засновані на досить песимістичній оцінці впливу глобального потепління, як відзначають дослідники. Активним пропагандистом оцінки є Грета Тунберг.

Один респондент, наприклад, сказав, що кліматичні зміни спровокують нову світову війну з моторошними наслідками. Деякі люди, які вже стали батьками, висловлювали жаль з приводу того, що вони справили на світ дітей. Ці відчуття були пов’язані з тим, що дітей чекають нелегкі часи знову-таки через кліматичний апокаліпсис, пише theguardian.com.