Є особливий тип болю, який є однією з найбільш поширених ознак раку, пише Express.

Коли клітини безконтрольно діляться і поширюються на оточуючі тканини, цей процес називається раком. Запобігти раку може бути складно, але найкраща зброя, яка є у вашому арсеналі, — раннє виявлення. Чим раніше виявлено рак, тим кращий прогноз.

Тим не менш, рак може бути важко виявити на початкових стадіях, тому що симптоми є неспецифічними. Біль – яскравий тому приклад. Багато людей відчувають біль щодня, і буває важко відрізнити звичайний біль від болю, спричиненого раком.

Біль, який визначається як сенсорне та емоційне переживання, пов’язане з фактичним або потенційним пошкодженням тканини або описується з точки зору такого пошкодження, є одним з найбільш поширених симптомів, пов’язаних з раком. Раковий біль або біль, пов’язаний з раком, відрізняється від болю, якого відчувають пацієнти без злоякісних новоутворень. Непереборний біль позбавляє пацієнтів комфорту та сильно впливає на їхню діяльність, мотивацію, взаємодію з сім’єю та друзями та загальну якість життя.

Що за цим стоїть?

Біль при раку має багато різних причин і існують різні типи. Більшість болю при раку викликана тим, що пухлина тисне на кістки, нерви чи інші органи в організмі.

«Іноді біль виникає через лікування раку. Наприклад, деякі хіміотерапевтичні препарати можуть викликати оніміння та поколювання в руках та ногах».