Молоді люди 25-30 років стали останнім часом схильні до серцево-судинних захворювань. Раніше це вважалося можливим тільки для людей старшого віку. У разі появи перших симптомів необхідно швидко відреагувати і звернутися за медичною допомогою. Це ставитися і до людей у віці.

Лікар-терапевт вищої категорії, директор дирекції з координації діяльності медичних організацій столичного Департаменту охорони здоров’я Олексій Безіменний заявив, що приводом для занепокоєння є будь-який різкий біль у грудях. За словами доктора, в цьому випадку не можна застосовувати різні знеболюючі протизапальні препарати.

“<...> Необхідно, щоб лікар оцінив стан пацієнта, зробив електрокардіограму і вже після цього виключив гостре ураження міокарда і призначив пацієнту правильне лікування”, – сказав фахівець.

В інтерв’ю Безіменний уточнив, що шлях до інфаркту є довгим, оскільки захворювання розвивається за рахунок утворення атеросклеротичних бляшок в судинах через неправильне харчування, через ожиріння, куріння і прийому різних психоактивних речовин. Лікар закликав людей звертати увагу на стан здоров’я і віддавати собі звіт в тому, що в разі порушення холестеринового обміну і куріння ризик інфаркту зростає.