Вже пройшло більше місяця з початку весни, а значить, всього через кілька тижнів настане літо. Здобути фігуру мрії, напевно, ви ще не встигли? Не біда! Цього часу цілком вистачить, щоб стати фітоняшкою або хоча б на пару розмірів менше.

Планка і віджимання

Це мастхев процесу схуднення. Причому зовсім не обов’язково заради них ходити в тренажерний зал. Адже для того, щоб їх виконувати, не потрібно обладнання, досвід тренера. Ці вправи називають ідеальними. У віджиманнях працюють всі м’язи, навіть важко доступні в районі преса, спини, ніг, а також зміцнюються зв’язки і сухожилля. І важливо, що завдяки віджимань тренується рівновага.

Читайте також:  Стало відомо вплив пандемії на народжуваність

Планка набагато ефективніше всіх з вправ на прес. Зміцнення абсолютно невідомих для скручування м’язів – ось дія даного комплексу. Тут задіюються руки, ноги, груди, стегна, нижня частина спини, прес. Це в комплексі допомагає поліпшити поставу, зробити міцніше м’язи живота, надати тілу рельєфність.

Як же займатися, щоб схуднути? Ми розуміємо, що завдання не з легких. Тому новачки можуть починати з не тривалого часу і кількості підходів. Наприклад, 2-3 віджимання в день і 10 секунд в планці. А кожні два дні додавати число раз і часу-1 раз віджимання і 5 секунд планки. Навантаження повинна збільшуватися поступово. Не потрібно перепрацьовувати, думаючи, що це принесе більший і швидкий результат. Так собі можна тільки нашкодити.

Читайте також:  Названо продукти, які корисні для підшлункової залози

Найкраще займатися вранці, до того, як сходити в душ. Ідеально, якщо у вас буде графік, щоб вибудувати свій розпорядок і ввести це в систему.

Розтяжка

Цю неймовірну дію ви відчуєте в найкоротші терміни. Розтяжка допомагає зробити м’язи міцнішими, рухливішими, привести тіло в тонус. Причому не обов’язково робити складні комплекси, краще почати з простих рухів, які знайомі всім зі шкільної лави – обертання голови, руками, нахили, повороти, човник, кішка. Це не займе більше 10 хвилин. І не потрібно намагатися відразу сісти на шпагат, це може бути небезпечно для зв’язок. Робіть це поступово. Не поспішайте і не робіть різких рухів.

Читайте також:  Лікар розповіла про негативні наслідки через надмірне вживання часнику і лимона

Йога

Здається, що попередні варіанти занадто легко? Зверніться до йоги. 10-хвилинний комплекс з ранку допоможе схуднути і знайти фігуру мрії. Йога – це поєднання силового тренування і розтяжки, тому буде вельми ефективно для тих, кому подобається складніше. Ідеальні такі пози:

  • Поза триногої собаки;
  • Поза воїна 1;
  • Поза смиренного воїна;
  • Перевернута поза воїна;
  • Поза трикутника;
  • Поза піраміди;
  • Скручування в позі трикутника.
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News