Внесення в раціон горіхів знижує рівень холестерину в крові і значно знижує ризик серцево-судинних захворювань. Щорічно тільки у Великобританії високий холестерин стає причиною смерті 64 тисяч осіб або 175 таких випадків на день.

Як написав Еxpress.co.uk із посиланням на дослідження Американської кардіологічної асоціації, знизити рівень шкідливого холестерину може всього жменя волоських горіхів на день. За словами експертів, для цього достатньо пів склянки продукту.

У своєму дослідженні вчені зазначили, що спочатку, людина, яка перейде на такий раціон, може і не помітити якісних змін в аналізах, проте якщо зробити вживання волоських горіхів звичкою, то вже зовсім скоро рівень холестерину наблизиться до норми.

Як зазначили фахівці, регулярно перевіряти холестерин в крові повинні люди середнього і старшого віку.

Вони ж заспокоїли, що жир, який міститься в горіхах, не шкідливий для організму, ба більше, позитивно впливає на роботу практично всіх внутрішніх органів.

“Додавання волоських горіхів або мигдалю в салат або просто вживання їх як закуски – простий спосіб зберегти здоров’я”, – сказали вчені.

Холестерин – це жироподібна речовина, яку виробляє печінка. Хоча холестерин життєво важливий для утворення клітинних мембран, вітаміну D і деяких гормонів, він може бути поганим. Цей “поганий холестерин” відомий як ліпопротеїни низької щільності (ЛПНЩ), і їх накопичення може призвести до серйозних захворювань, таких як серцеві напади та інсульти.