Які горіхи найбільш корисні для організму людини і яку небезпеку вони можуть представляти розповіли фахівці.

За словами фахівців, вживання горіхів допомагає людині підвищувати інтелектуальні здібності, знизити рівень холестерину, позбутися від багатьох недуг.

У горіхах – цих дивовижних природних дарах, міститься багато корисних мікроелементів, вітамінів, харчових волокон, корисних для організму. В них міститься велика кількість вітамінів групи В і Е, а також кальцій, залізо і цинк.

Вони є досить калорійним продуктом харчування, але, за словами дієтологів, горіхи корисні всі, вони допомагають боротися із зайвою вагою. Також горіхи вживають для поліпшення обміну речовин.

Читайте також:  Печериці добре підходять для зниження холестерину та оздоровлення серця

Єдина шкода для людини, кажуть фахівці, вони несуть при надмірному їх вживанні. Тому добова норма для вживання цього продукти – не більше 50 грамів.

“Не набрати вагу від вживання горіхів можна тільки в тому випадку, якщо їх добова норма не перевищуватиме 50 грамів», – розповіла лікар-дієтолог Катерина Берляєва.

За її словами, щоб горіхи стали не тільки смачною, але і корисною їжею для організму необхідно дотримувати акуратність, так як вони можуть заважати непрохідності кишечнику, що призведе до серйозних проблем зі здоров’ям.

Вона підкреслила, що, горіхи можуть нашкодити здоров’ю людей, які страждають панкреатитом – в цьому випадку може статися загострення.

Читайте також:  Названі прості способи, які допомагають швидше відновитися після хвороби

Джерело: МедікФорум