У народі є повір’я, які не тільки марні, але і можуть серйозно нашкодити здоров’ю, і навіть привести до летального результату.

Дуже часто люди повторюють фразу «горілка лікує…». Причому, зазначають фахівці, які проводили розслідування цього «феномену», така фраза вживається, практично. При виникненні всіх захворювань.

Стійка віра в горілку просто переросла в культ цього напою: горілку рекомендують при застудах, особливо, якщо в неї додати пекучого перцю; на горілці настоюють трави і вважають це найдієвішим «цілющим засобом».

Також на горілці часто роблять настоянку різних ягід. Наприклад, буквально недавно у сусідів я помітила 10! трилітрових банок настоянки на горілці дикої вишні. На питання, для чого, люди не змогли дати зрозумілої відповіді.

Таким чином, горілка стала, мало не найдієвішим лікарським засобом, який може привести до летального результату.

Ще одним міфом «лікування» печінки є міф про голодування. У народі існує думка, що саме голодом можна вилікувати цей орган.

Люди вважають, що під час припинення прийому їжі печінка «відпочиває». Але це помилкова думка призводить до того, що голод спонукає організм до поїдання самого себе. При цьому обмін речовин порушується і, як підсумок, клітини печінки руйнуються.

Фахівці попереджають, що користь печінки може принести обмеження харчування – менше цукру і жирів.

Джерело: МедікФорум