Для більшості людей великою проблемою є виступаючий живіт. І рідко, навіть у тих хто відповідає параметрам бюста і стегон 90 і 90 сантиметрів, мають розмір живота 60 сантиметрів в окружності. І це незважаючи на те, що вони не їдять занадто багато.

Що можна зробити, щоб позбутися від великого живота? Скажете, займатися спортом і качати прес? Але ж не кожен може це робити.

Ми розглянули кілька моментів і практичних порад, які дозволять зробити животик більш рельєфним і підтягнутим.

Як підтягнути живіт?

У першу чергу, зверніть увагу на свою поставу, так як саме постава більшою мірою відбивається і на хребті, але і на всіх внутрішніх органах, і сприяє появі живота. Якщо постійно намагатися ходити рівно, таким чином можна підтримувати свої м’язи в постійному тонусі.

Також корисно робити зарядку для черевної порожнини, втягуючи і розслабляючи живіт. По можливості намагайтеся тримати живіт в напрузі протягом усього дня. Коли ви звикнете до цього відчуття, тоді вам легше буде підтримуватися себе в правильній формі.

Обов’язково займіться фізичними вправами, тому що цей основний спосіб позбавлення від випираючого живота, і без постійної підтримки м’язів в тонусі, ви не зможете зробити нічого.

Це зовсім не означає що потрібно займатися фітнесом до упаду або до болю, хоча на перших заняттях біль в м’язах обов’язково з’явиться. Вистачає всього 10-15 хвилин в день, але головне дотримуватися регулярність.

Якщо ви хочете просто зменшити обсяги талії, тоді варто приділити більше часу на тренування бічних м’язів живота, і відпрацьовувати різні прийоми і вправи на пресі. Детально описані вправи можна знайти де завгодно, і дотримуйтесь їх.

Якщо є сили і можливість почніть крутити обруч на талії. Бажано щоб це був металевий і важкий обруч, який є чудовим засобом проти випираючого живота.

Такий обруч можна виготовити і самостійно, порожнистий круг з труби, засипати піском. Природно практично відразу на тілі почнуть з’являтися синці від важкого предмета, але з часом це пройде, так як м’язи починають звикати.

Кожен день, по 15 хвилин ви займайтеся силовими вправами або крутіть на талії обруч, і відкладення на животику поступово починають спадати. Поступово додавайте час занять.

Як потрібно харчуватися, щоб схуднути в животі?

Ще один ефективний спосіб позбутися від випирає животика, це правильно і збалансовано харчуватися. Для цього необхідно розробити і постійно дотримуватися певної дієти, що сприяє тонкій талії і в свою чергу зменшення розмірів живота.

Отже, починаємо зі зменшення кількості споживання солодощів, різних здобних і борошняних продуктів, відмовитися від жирного і копчено-смаженого. Обов’язково вживайте свіжі фрукти і овочі, молоко і молочні продукти, каші і м’ясо, бажано не жирне.

Раз на тиждень можна робити собі щось на зразок розвантажувальних днів. Особливо корисно такі дні влаштовувати на кефірі.

Крім цього, обов’язково пийте і інші рідини, такі як зелений чай і просту воду. Таку дієту можна робити не більше одного дня в тиждень, інакше це позначиться на загальному самопочутті і здоров’я.

Існує кілька шкідливих факторів, які сприяють появі живота. Всім відомо що це – пиво, алкоголь в цілому і куріння. В алкоголі міститься дуже багато калорій, які з кожним разом не встигають витрачатися, і налагоджують в організмі. Особливо це стосується жіночого організму, який швидко звикає до дію алкоголю.

Масаж – ось ще один спосіб позбутися від живота. Це напевно найефективніший спосіб підтримувати сою фігуру і м’язи в тонусі, і завжди підтягнутими.

За допомогою масажу спалюються накопичення жиру під шкірою, поліпшується кровообіг і обмін речовин. Масаж можна робити як у фахівця, але можна і самостійно.

Ось кілька рекомендацій з цього приводу: виконується масаж живота, досить інтенсивно, але так, щоб не було боляче. М’язи розминаються, проводяться кругові рухи за годинниковою стрілкою всією долонею. Потім розминаються бічні м’язи живота, подушечками пальців. Захоплення обов’язково повинен бути або вертикальним, або горизонтальним. Потроху зволікайте шкіру на животі, це додасть її пружності.

Якщо виконувати подібні вправи кожен день, регулярно по десять хвилин, то всього через кілька тижнів стануть помітні видимі результати. Спільно з масажем можна застосовувати і інші косметичні антицелюлітні засоби. Якщо немає багато часу на виконання масажу, можна користуватися і іншими засобами які роблять масаж автоматично, наприклад, вібротренажери, які і були створені для того щоб коригувати розміри талії і живота.

Непогано в боротьбі з животом, допомагають і водні процедури, які надають талії стрункості і пружність м’язам. Для цього не обов’язково відвідувати басейн. Такі процедури можна виконувати і вдома, у власній ванній. Жорсткою мочалкою робляться кругові рухи за годинниковою стрілкою. Вода повинна бути спрямована на живіт. Це буде одночасно і пілінг шкіри, і гідромасаж.

Любителі лазні, можуть під час відвідування парилки, робити масаж живота віником. Масаж і одночасне випаровування від тіла, сприяю спалюванню жирових клітин і відкладень.

Варто також пам’ятати, що на величину живота впливає також і внутрішня робота органів. Тому потрібно приділити увагу очищенню кишечника від накопичених шлаків. Для цього можна використовувати як очисну клізму, або інші миючі препарати. Не забудьте, що для початку потрібно провести консультацію у лікаря.

Очисні клізми в основному робляться так: в обсяг води в півтора або два літри, додається столова ложка солі. Клізму потрібно робити кожні два дні, протягом двох тижнів. Взагалі подібну процедуру рекомендується робити тільки один раз, тому що постійне застосування такого курсу, негативно позначиться на здоров’ї.

Після проходження курсу, необхідно і далі намагатися підтримувати обсяги талії стабільно. Наприклад, по можливості обмежте вживання солодощів, і пийте багато води, тому що такі клізми сильно зневоднюють організм.

Для тих же хто не хоче або не може застосовувати всі вищезгадані процедури по зниженню обсягу талії, самостійно, в салонах краси і медичних центрах пропонують подібні процедури, тільки, звичайно ж, платні. Якщо ви маєте вільний час і засобами, тоді ви вільно можете зайнятися порятунком від живота і салоні.

Там вам запропонують такі процедури: кліматичні обгортання, особливо із застосуванням водоростей, вібромасаж, лімфодренаж, міостимуляція, гідромасаж і електроліполіз. Ну і багато, багато інших процедур для оздоровлення та краси.

Подібні процедури призначені і спрямовані спеціально на підтягування м’язів живота, зміцненню і проведенню в тонус. Видимий результат можна помітити тільки після проходження повного курсу, що складається з шести і десяти процедур.

Звичайно, є і такі винятки, коли ніщо з того що було перераховано, не допомагає. У таким випадку є тільки один вихід – пластична хірургія або як по іншому, операційний метод.

Вам не потрібно приймати ніяких зусиль, але ви отримуєте миттєвий і дивовижний результат.

Під час проведення пластичної операції, всі жирові відкладення на животі, забираються, завдяки процедурі ліпосакції, а відвислі частини шкіри і м’язів обрізаються.

У цьому є досить вагомі мінуси: на це потрібні гроші, залишається видимий рубець на шкірі, в області нижньої частини живота, і так далі. взагалі будь-яке хірургічне втручання сильно позначається на здоров’ї людини, тому варто добре подумати, перш ніж зважитися на операцію.

З усіх варіантів, які були перераховані, і методів позбавлення від живота, виберіть той, який підходить вам більше всього. І якщо у вас є терпіння, і прагнення вирішити дану проблему, тоді починайте, і не зупиняйтеся на досягнутому.

Раніше вчені назвали ефективний спосіб розщеплення жиру.