Деякі повсякденні звички та дії можуть прискорювати процес обвисання грудей. Про це попередив пластичний хірург Хакан Гюндоган, зазначаючи, що сильніше за інших страждають жінки з великим бюстом.

Шансів зіткнутися з обвислими грудьми більше у тих, хто палить. Тютюн провокує руйнування колагену, що спричиняє втрату шкірою еластичності. У сигаретному димі багато канцерогенів, здатних завдавати шкоди волокнам еластину в організмі. Саме вони виступають ключовим компонентом пружності бюста. Відмова від шкідливої ​​звички дозволить хоча б не посилювати проблему. Ретельно слід підходити до вибору нижньої білизни. Бюстгальтер повинен підтримувати груди, особливо якщо йдеться про заняття спортом. Правильний предмет гардеробу запобігатиме «стрибанню» бюста, через яке з’являються розтяжки.

Свою лепту вносять і гормони. У міру наближення менопаузи рівень естрогену знижується, як наслідок, у тканинах молочної залози стає менше колагену. Вирішити проблему можна лише за рахунок корекції гормонального дисбалансу. Для цього потрібно здати низку аналізів і визначитися з найкращим рішенням разом із лікарем. Коливання ваги також негативно впливають на стан грудей. Коли дівчина повніє, її бюст стає важчим, навантаження на зв’язки підвищується, сильніше напружуються сполучні тканини та шкіра. При схудненні кількість жирових клітин скорочується, однак усі згадані елементи залишаються розтягнутими. Щоб запобігти неприємним наслідкам, худнути рекомендовано поступово.

Постраждати груди може і після грудного вигодовування. Щоб мінімізувати ризики, лікар радить вибирати правильний бюстгальтер, зволожувати шкіру в цій галузі та стежити за поставою, не нахиляючись надмірно. Швидше груди обвиснуть і в тих, хто постійно сутулиться. Зв’язки Купера під впливом гравітації розтягуються. Відбувається це швидко, але безперервно. Щоб уникнути неприємного результату, Ґюндоган рекомендує контролювати поставу та носити комфортний бюстгальтер.