Ваш ризик смертельного діагнозу можна змінити за допомогою вашої дієти. Більше того, нове дослідження виявило смачні ласощі, які можуть знизити ризик.

Хвороби серця – це загальний термін для станів, які звужують або закупорюють кровоносні судини. Хоча існують різні механізми, які можуть призвести до захворювання, одним із діагнозів, який може стати відправною точкою, є високий кров’яний тиск. Цей винуватець може підвищити ризик серцевих захворювань, не виявляючи багато запобіжних ознак.

Хороша новина полягає в тому, що нове дослідження показало, що какао може допомогти.

Какао, яке відрізняється своїм декадентським смаком, є прекрасним доповненням не тільки до закусок та напоїв. Ласощі можуть знизити кров’яний тиск і поліпшити жорсткість артерій, що, отже, допомагає знизити ризик серцевих захворювань. Позитивним фактором, відповідальним за його потужний ефект, є рослинна сполука, відома як флаваноли.

Високий кров’яний тиск та жорсткість артерій підвищують ризик серцевих захворювань та інсультів. Флаваноли какао були ретельно вивчені до цього нового дослідження, що показало багатообіцяючий вплив на високий кров’яний тиск та здоров’я серцево-судинної системи.

Флаваноли какао знижують кров’яний тиск, тільки якщо він підвищений.

Ці результати можуть означати, що солодкі ласощі потенційно можуть бути використані в клінічній практиці, оскільки це дослідження доповнює дослідження, що підкреслюють позитивний вплив какао на серцево-судинну систему.