Хоча курячі яйця вважаються багатим джерелом протеїну і вітамінів, вони можуть становити небезпеку для здоров’я чоловіків. Як з’ясували Британські онкологи, зловживання цим продуктом підвищує ризик розвитку хронічних хвороб.

До подібних висновків дослідники прийшли, обстеживши близько близько 48 тисяч чоловіків з Великобританії: у левової частки з них відзначалася підвищена схильність до агресивного раку простати.

Таку кореляцію вчені пов’язують з частим перевищенням норми холіну, який міститься не тільки в курячих яйцях, а й м’ясі з молоком. Випробовувані, які вживали на добу більше 500 міліграмів холіну на 70% збільшували ризик розвитку злоякісних новоутворень.

При цьому холін вважається важливим з’єднанням, який сприяє когнітивним функціям і формуванню ЦНС. Є дослідження, які вказують на дефіцит цієї речовини як одну з причин ожиріння, пошкодження печінки і нейродегенеративних процесів.

Слід додати, що терапевти обґрунтовували свою теорію аналізами, які були зроблені ще в 2012 році, а також наявністю пацієнтів, раніше діагностованих з пухлинами і клітинами в простаті, які неконтрольовано діляться.

Джерело: Daily Express