Експерт Федерального центру харчування (Німеччина) Габріеле Кауфманн зазначає, що хоча імбир і є одним з найпоширеніших домашніх засобів, використовувати його собі на благо можуть далеко не всі. У деяких людей він може викликати сильний дискомфорт, наводиться думка фахівця на порталі Focus.de.

Імбир широко відомий своїми корисними і оздоровчими властивостями: зокрема, він ефективно стимулює обмін речовин і бореться з простудними захворюваннями.

“Дійсно, дуже багато при застуді згадують про імбир. Пряний корінь є одним з найпопулярніших домашніх засобів для боротьби з нежиттю і ангіною. Імбир містить ефірні олії, завдяки чому стимулює кровообіг і зігріває тіло. І все ж цей корінь не для всіх, певні групи людей повинні уникати імбиру”, – висловилася Габріеле Кауфманн.

Спеціаліст Федерального центру харчування попереджає: занадто великі дозування імбиру можуть давати небезпечні побічні ефекти, гострота його ефірних олій здатна викликати дискомфортний стан.

Експерт пояснила, що ефірні олії імбиру, дратуючи шлунок, можуть спонукати його виробляти більше кислоти. В результаті можуть виникати біль і печія.

“Люди з чутливим шлунком і схильні до печії, повинні уникати вживання імбиру, а іншим слід вживати його тільки в обмеженій кількості. Якщо у вас застуда, ви можете потримати маленький шматочок імбиру в роті, посмоктавши його як льодяник, але вже через хвилину ви повинні виплюнути цей шматочок”, – дала пораду Кауфманн.