Магній є важливим мінералом, який підтримує роботу організму і бере участь у багатьох важливих процесах, таких як скорочення м’язів, вироблення енергії і кровообіг. Найчастіше з їжею людина не отримує достатньої кількості магнію, тому його потрібно заповнювати за допомогою добавок, інакше це може привести до проблем зі здоров’ям. Фахівці перерахували ознаки нестачі цього мінералу в організмі.

Перша ознака – занадто швидке або повільне серцебиття. Це пов’язано з тим, що магній підтримує електричні імпульси серця. Друга ознака-високий кров’яний тиск, оскільки мінерал безпосередньо впливає на регулювання цього показника.

Також недолік магнію впливає на настрій і психічне здоров’я. Згідно з дослідженнями, люди, які приймали добавки мінералу, повідомляли про позитивні результати в боротьбі з депресією, пише Food.News.

Читайте також:  Вчені пояснили шкоду відмови від м'яса

Крім того, про нестачу магнію може говорити ранкове нездужання. Особливо це стосується вагітних жінок. П’ята ознака – часті м’язові судоми. Магній допомагає м’язам розслабитися, але без цього важливого елементу вони піддаються великій напрузі.

Дефіцит магнію відчувають жінки з різкими перепадами настрою до або після менструації. Також про нестачу мінералу говорить почуття постійної втоми, адже він має великий вплив на рівень енергії. Магній безпосередньо пов’язаний і зі сном. Якщо його недостатньо, це може призвести до безсоння. Ще одна ознака – неправильна робота кишечника, так як в магнії міститься клітковина, яка важлива для травлення.

Читайте також:  Небезпечні продукти для людей з високим холестерином назвали фахівці

Експерти рекомендують щодня вживати 320-420 мг магнію. Найбагатшими джерелами цього мінералу є гарбузове насіння, насіння чіа, мигдаль, шпинат, кеш’ю, картопля, банан і броколі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News