ГоловнаНовини Здоров'яІспанський лікар уточнив реальну корисність часнику і куркуми

Іспанський лікар уточнив реальну корисність часнику і куркуми

Розповідаючи про вплив окремих продуктів на імунітет, лікар-дієтолог Айтор Санчес (Іспанія) прокоментував реальну корисність часнику і куркуми, що вважаються незамінними.

Часник

На сторінках іспанського видання La Vanguardia лікар відповів на поширені питання, що стосуються харчування. Спеціаліст попросили назвати продукти, що допомагають уберегтися від зараження новим коронавірусом. Багатьом цікаво, чи допомагає споживання часнику і куркуми, як це часто стверджується, не захворіти?

Іспанський лікар уточнив реальну корисність цих пряних продуктів. Він заявив, що куркума і часник дійсно сприяють підтримці нормального функціонування імунітету – є наукові дані, що підтверджують це.

У той же час Санчес порадив не зациклюватися саме на цих продуктах для профілактики інфекцій. Куркума і часник, незважаючи на свою корисність, зовсім не є панацеєю, існує багато інших корисних харчових інгредієнтів і важливих складових міцного імунітету, підкреслив експерт.

Читайте також:  Продукти, які небезпечно розігрівати через можливу токсичність

“Існують ключові поживні речовини, такі як вітамін D, Вітамін C, мінерали, від яких залежить стан імунної системи. Я б рекомендував для початку переконатися, що їх у вашому організмі вони містяться в достатній кількості”, – сказав фахівець.

Він уточнив, що тільки медичні аналізи можуть виявити проблему нестачі конкретних нутрієнтів в організмі, і приймати рішення про те, що людині потрібно вживати більше якихось продуктів, повинен лікар.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News