Куди звернутися за допомогою на Закарпатті

Хвороби та патології – негативні моменти, які можуть застати зненацька будь-яку людину. Продовжувати жити і терпіти біль не можна, тому потрібно знайти хорошу клініку. Стоїть вибір: звернутися до державної лікарні або приватного медичного центру. Другий варіант більш привабливий з кількох причин.

Люди приходять до державних лікарень, бо послуги там безкоштовні. Але це лише на словах. Насправді лікареві все одно доведеться заплатити, щоб отримати хороший сервіс. У цьому плані приватна Клініка Біляка має низку переваг. За сплачені гроші ви отримуєте повний спектр послуг, супровід спеціалістів з моменту першої консультації до виписки.

Чому Клініка Біляка – гарний вибір

Клініка Біляка в Ужгороді – це медичний заклад, з нуля спроектований та створений Заслуженим лікарем України Біляком Степаном Томовичем. У 1992 досвідчений фахівець поставив перед собою шляхетне завдання заснувати на українських просторах медичний центр, який за рівнем сервісу та професіоналізму лікарів не поступатиметься провідним закладам світу.

Плідна робота не пройшла даремно, і тепер Клініка Біляка дарує пацієнтам такі вигоди:

  • кваліфіковані лікарі, що пройшли стажування у найкращих клініках США, Німеччини, Чехії, Угорщини та інших країн;
  • досвід лікарів у виконанні найскладніших операцій, серед яких нефректомія (видалення нирки);
  • постійне вдосконалення лікувальних методик; адаптація провідних зарубіжних варіантів лікування на українських теренах;
  • індивідуальна консультація з кожним пацієнтом для вибору найкращого методу лікування для його конкретного випадку;
  • сучасне обладнання, яке постійно оновлюють;
  • створення в медичному центрі комфортної обстановки для пацієнтів – зручні палати, розвинена інфраструктура з паркуванням, парком для прогулянок, 2 храмами.

У Клініці Біляка створено умови для якнайшвидшого одужання пацієнтів. Лікарі та обслуговуючий персонал розуміють – медичний центр повинен включати не лише обладнання та палати, а й дозволяти людям почуватися як вдома. Тут можна забути про сірі лікарняні кімнати державної медустанови, просочені хлором та безнадією. У медичному центрі Біляка відчуваєш упевненість у тому, що будь-яку недугу вдасться побороти. Завдяки використанню сучасних підходів до лікування людина значно швидше встає на ноги та повертається до звичного життя без відчуття дискомфорту.

*На правах реклами