Говорячи про небезпечний вплив алкоголю на серце і судини, лікар-кардіолог назвала пиво «особливо некорисним».

Лікар-кардіолог і кандидат медичних наук Ганна Кореневич, яка розповіла про шкідливі для серцево-судинної системи продукти, підкреслила вкрай негативний вплив на неї алкогольних напоїв – в першу чергу, пива.

“Причина тому-надлишок кобальту в пінці”, – сказала кардіолог.

За наявними даними, добова гранично допустима доза металу міститься в 375 мілілітрах пива, перевищення дози може бути кардіотоксичним, провокувати при регулярному споживанні розвиток кардіопатії.

Для пива характерна швидка всмоктуваність, цьому сприяє його вуглекислий газ. Коли людина вживає напій, кровоносні судини практично моментально стають заповненими, збільшеними в обсязі. Його часте пиття у великих кількостях сприяє варикозному розширенню вен, збільшенню серця, яке змушене перекачувати зайву кількість рідини. В результаті воно стає в’ялим, обростає жиром – на цьому тлі частішають скорочення, виникає аритмія, зростає тиск.

Читайте також:  Лікар назвав продукти для збереження здорових суглобів

Також пиво викликає гормональні збої, помітила Кореневич.

За словами кардіолога, відносно безпечним для серця може бути червоне сухе вино – за умови, що воно вживається не частіше 3-4 разів на тиждень. За один прийом можна вжити тільки один-два келихи вина, заявила Кореневич.