Щоб серце адекватно функціонувало, до раціону слід включити кілька корисних для нього продуктів. Таку заяву зробила лікар-кардіолог Елізабет Клодас.

Як зазначила Елізабет Клодас, користь серцю приносять корисні жири. Як приклад кардіолог навела рибу. Завдяки цьому продукту можна знизити тиск і підвищити рівень так званого «хорошого» холестерину в крові, а кількість тригліцеридів при цьому зменшиться. Тобто багато в чому розвиток небезпечних недуг з боку серця та судин пов’язаний із тим, що ми їмо, зазначила лікар в інтерв’ю Eatthis.com.

Також до раціону необхідно включати апельсини, помідори та ягоди, оскільки вони мають у своєму складі антиоксиданти, які важливі для головного м’яза людини. Що ж до десертів та напоїв, користь принесуть зелений чай та гіркий шоколад.

Як додала Елізабет Клодас, ще одним важливим елементом правильного харчування є клітковина, яку можна отримати з овочів, фруктів та цільнозернових продуктів. Негативним чином діяльності серця позначаються стреси, тому їх варто мінімізувати. Додатково потрібно займатися фізичною активністю.