Молочні і особливо кисломолочні продукти вважаються дуже корисними для здоров’я та схуднення, – але чи це так насправді?

Розвантажувальні дні на кефірі – це погана ідея, їх краще не практикувати, стверджує українська фітнес-тренер Аніта Луценко. У кожної людини є своя, доречна для його організму добова норма молочних продуктів, – їх занадто активне вживання може погано позначитися на самопочутті, зазначила фахівець.

Скільки ж молочної продукції можна вживати щодня, не побоюючись неприємних наслідків? На думку фітнес-тренера добова норма молочних продуктів не повинна перевищувати сумарно 150 г сиру, 250 мл кефіру або 250 мл натурального йогурту, 40 г твердого сиру. Все, що більше – це вже перебір, який чреватий неприємними наслідками для організму.

Читайте також:  Два небезпечні для здоров'я наслідки вживання газованої води

«При зловживанні кисломолочними продуктами в організм потрапляє багато кальцію, який може негативно впливати на щитовидну залозу, а також приводити до дефіциту заліза і цинку, небезпечного кисневим голодуванням клітин і целюлітом», – пояснила Аніта Луценко.

Також експерт порадила вживати жирні молочні продукти, а не знежирені. Чим ближче до нуля показник жирності молочного вироби, тим більше ймовірності того, що в ньому міститься неабияка доза цукру і підсолоджувачів замість жиру, сказала фітнес-тренер.

Джерело: МедікФорум