Медики вважають, що вживання алкоголю негативно впливає на організм людини. Вони розповіли про дев’ять небезпечних наслідків, які позначаються на фізичному і психічному здоров’ї.

Згідно з твердженням експертів, при вживанні спиртних напоїв можна спостерігати зменшення працездатності мозку людини. Також медики повідомили, що підвищується ризик виникнення раку ротової порожнини, гортані та стравоходу.

Вживання алкоголю може провокувати набряк обличчя і потовщення носа. У людей, які вважають за краще тривалий період часу пити спиртні напої, підвищується ризик появи захворювань серця.

При цьому також може відбуватися порушення роботи статевих органів, зменшення показників тестостерону у чоловіків. Занадто часте вживання алкоголю призводить до хвороб печінки, можуть виникнути набряк, запальний процес, ожиріння і цироз.

Читайте також:  Медики з США перерахували звички, що провокують цукровий діабет

Також спостерігається пошкодження периферичних нервів, з’являються проблеми зі шлунком і кишечником. Наприклад, часто запалюється слизова оболонка, розвивається рак, порушується всмоктування поживних речовин. У любителів алкоголю можна спостерігати пошкодження підшлункової залози.

Джерело: Focus

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News