Клініка Майо представила увазі 4 ключові симптоми хвороби Паркінсона. Одним із сигналів є постійне тремтіння в руках.

Хвороба Паркінсона – одне з найзагадковіших захворювань нервової системи. На даний момент у сучасної медицини немає точної відповіді на питання, чому розвивається недуга і чи можна розробити ефективну систему профілактики. І все ж перебіг стану досить добре вивчений, як і добре відомі ранні ознаки, що дозволяє почати лікування якомога раніше і зробити прогноз більш сприятливим.

За словами експертів з клініки Майо, ні в якому разі не варто залишати без уваги тремтіння в руках, передпліччях, ногах, голові. Нерідким проявом недуги є жорсткість кінцівок і тулуба, як і уповільнення руху тіла. Четверта ключова ознака хвороби Паркінсона-порушення координації і балансу.

Читайте також:  Як позбутися жиру: п'ять простих способів зробити живіт плоским

Клініка Майо додала до вищесказаного, що люди зі станом частіше перебувають в депресивному стані, страждають безсонням і мають проблеми з когнітивними функціями. Що не менш важливо, більшість пацієнтів з хворобою Паркінсона мають сімейний анамнез цього випадку, причому вік для діагнозу молодшає.

Якщо говорити про лікування, то вважається найбільш ефективною глибока стимуляція головного мозку. У будь-якому випадку приймати рішення про терапію повинен фахівець, враховуючи стан людини і індивідуальні особливості.