Клініка Майо представила увазі симптоми зараження Helicobacter pylori. Однією з ознак небезпеки може бути підвищене газоутворення.

Helicobacter pylori – це спиралевидная грамнегативна бактерія, яка інфікує різні області шлунка і дванадцятипалої кишки. Небезпечний патогенний мікроорганізм може привести до виразкової хвороби шлунка, гастриту та інших небезпечних для травної системи захворювань.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) класифікувала Хелікобактер пілорі як провокуючий фактор розвитку раку шлунка. Експерти настійно радять не ігнорувати ознаки, в числі яких хворобливі відчуття в животі, які посилюються на голодний шлунок, часто повторюється відчуття нудоти, втрата апетиту, повторна відрижка, метеоризм.

Список включає в себе значну втрату ваги без заходів по схудненню, утрудненість ковтання, наявність крові в стільці, зміна його кольору на темніший, блювота.

Читайте також:  Як не старіти після 40 років: професор розкрив простий спосіб

Варто відзначити, перераховані симптоми не обов’язково вказують на зараження Helicobacter pylori, так як можуть бути ознаками чималої кількості захворювань. У будь-якому випадку слід звернутися до фахівця для з’ясування причин, причому якомога раніше.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News