Якщо ви відчуваєте сильний голод вже через пару годин, скаржитеся на втому або дискомфорт в шлунку, має сенс ретельніше планувати перший ранковий прийом їжі. Є цілий ряд помилок, які багато хто допускає під час сніданку.

Занадто багато цукру

Мюслі, круасани і випічка містять цукор у великій кількості. Як наслідок – збільшується ризик набору ваги. Як зазначає британський лікар-дієтолог Керрі Ракстон, у багатьох солодких пластівцях для сніданку до того ж дуже мало клітковини. У підсумку хочеться перекусити вже через пару годин.

Перебір з калоріями

Кава-латте або капучіно з маффіном містять багато калорій, причому “порожніх”. Тобто поживна цінність такого сніданку мінімальна, попереджає доктор Майур Ранчордас. Але, навіть вибираючи здорові продукти, корисно стежити за калорійністю. В іншому випадку вже до вечері денна норма калорій може бути перевищена.

Читайте також:  Дефіцит вітаміну D: дві ознаки небезпечно низького рівня речовини

Брак білків

За словами доктора Майура, в більшості випадків наш сніданок містить занадто багато вуглеводів. Важливо, щоб в ньому були присутні і білки, і здорові жири – інакше дуже швидко виникне відчуття голоду.

Надлишок смаженого

Бекон, яєчня, сосиски та інша жирна смажена їжа, особливо з великою кількістю солі, допускається в невеликій кількості. Якщо її багато-незабаром після сніданку з’являється відчуття млявості. Крім того, велика кількість солі в раціоні шкодить здоров’ю, попереджає The Sun.

Перекус на ходу

У цьому випадку люди найчастіше з’їдають більше, ніж їм потрібно, зазначає нутриціолог Роб Хобсон. До того ж, якщо є в поспіху, можна отримати “нетравлення” шлунка, їжа не буде нормально засвоєна.

Читайте також:  Інсульт: 5 ознак, які не можна ігнорувати у чоловіків і жінок

Відчуття голоду

Не потрібно допускати виникнення сильного почуття голоду. Це також шкідливо для здоров’я, попереджає Хобсон. Якщо можна, завтра краще перенести на більш раніше час.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News