В даний час немає вакцини або спеціального лікування, які б захищали людей від зараження коронавірусом, – тому вкрай важливо дотримуватися правил гігієни і слідувати іншим заходам, щоб уникнути цієї нової і смертельно небезпечної хвороби.

Дослідникам ще належить повністю зрозуміти Новий коронавірус, включаючи інформацію про те, якою мірою Нова загадкова хвороба може передаватися між людьми. Тим часом кількість людей, інфікованих китайським коронавірусом, подібним до SARS, збільшується. Цьому сприяє поширення респіраторної інфекції по містах Китаю і за кордон.

Вже прозвучали побоювання з приводу можливої мутації вірусу і ризику подальшого поширення епідемії захворювання. Органи охорони здоров’я попереджають, що новий штам вірусу може активно поширитися разом з туризмом.

Про те, що можна зробити, щоб залишатися в безпеці під час подорожей, повідомляє Times Now.

  • Люди, які заразилися смертельним вірусом (2019-нКоВ), який виник в китайському Ухані, повідомляли про такі симптоми, як біль у горлі, лихоманка, головний біль, задишка і утруднення дихання. Мандрівникам слід уникати тісного контакту з людьми, у яких спостерігаються симптоми, схожі на симптоми пневмонії або застуди – нежить, кашель і т. д.
  • Повідомляється, що в Китаї виник ажіотажний попит на медичні маски. Деякі експерти вважають, що носіння таких масок не може бути ефективним способом захисту від інфекційних захворювань. Проте, дослідження 2008 року, опубліковане в Міжнародному журналі інфекційних захворювань, показало, що маски при правильному використанні можуть допомогти запобігти поширенню вірусних інфекцій.
  • ВООЗ настійно радить мандрівникам уникати дотиків до носа, очей, рота руками, які попередньо не були вимиті.
  • Якщо ви їдете в Китай, уникайте відвідування ферм і місць з тваринами. Уханьський коронавірус був пов’язаний з місцевим ринком морепродуктів, хоча вченим ще належить з’ясувати, від якої саме тварини могла статися передача вірусу.
  • У разі, якщо захворювання виникає після поїздки в Китай, слід негайно повідомити про це в орган охорони здоров’я.