Фрукти і овочі фахівці рекомендують включати в раціон регулярно. Однак іноді легше пити соки на основі цих рослинних продуктів. Стали відомі корисні властивості одного з таких напоїв.

Як повідомляє Organicfacts, мова йде про гарбузовий сік. Вчені з’ясували, який ефект він приносить організму.

Серце

У гарбузовому соку міститься досить багато потужних антиоксидантів, включаючи поліфенольні сполуки і бета-каротин, які можуть допомогти зменшити відкладення холестерину і запобігти затвердіння артерій. Це йде на додаток до здатності соку знижувати кров’яний тиск, що, в свою чергу, зменшує ризик серцевого нападу, інсульту і серцевих захворювань, кажуть дослідження.

Читайте також:  Про терміни втрати нюху при коронавірусі розповіла експерт

Травлення

Вчені відзначають, що гарбузовий сік має високий вміст харчових волокон, які ідеально стимулюють травну систему. Клітковина також здатна оптимізувати поглинання поживних речовин і балансувати мікрофлору кишечника.

Імунітет

Рівень вітаміну С, що міститься в гарбузовому соку, досить високий, що робить його відмінним засобом для тих, хто хоче зміцнити свою імунну систему. Вітамін С, також відомий як аскорбінова кислота, може стимулювати вироблення білих кров’яних тілець і діяти як антиоксидант в організмі, допомагаючи зменшити окислювальний стрес, показують результати наукових робіт.

Детоксикація

Гарбузовий сік, кажуть фахівці, здатний поліпшити здоров’я нирок і печінки. Справа в тому, що цей напій може стимулювати детоксикацію – виводити з організму небезпечні токсини.

Читайте також:  Для захисту мозку і проти раку: простий ягідний чай виявився одним з найбільш корисних

Запалення

Деякі з активних інгредієнтів гарбузового соку є антиартритичними, що означає, що вони можуть зменшити запалення, набряк і біль, пов’язані з артритом. Стакан цього соку рекомендується випивати вранці тим, хто страждає на ревматоїдний артрит, демонструють дослідження.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News