Фрукти і овочі фахівці рекомендують включати в раціон регулярно. Однак іноді легше пити соки на основі цих рослинних продуктів. Стали відомі корисні властивості одного з таких напоїв.

Як повідомляє Organicfacts, мова йде про гарбузовий сік. Вчені з’ясували, який ефект він приносить організму.

Серце

У гарбузовому соку міститься досить багато потужних антиоксидантів, включаючи поліфенольні сполуки і бета-каротин, які можуть допомогти зменшити відкладення холестерину і запобігти затвердіння артерій. Це йде на додаток до здатності соку знижувати кров’яний тиск, що, в свою чергу, зменшує ризик серцевого нападу, інсульту і серцевих захворювань, кажуть дослідження.

Читайте також:  Вчені розповіли, скільки чашок кави можна пити в тиждень

Травлення

Вчені відзначають, що гарбузовий сік має високий вміст харчових волокон, які ідеально стимулюють травну систему. Клітковина також здатна оптимізувати поглинання поживних речовин і балансувати мікрофлору кишечника.

Імунітет

Рівень вітаміну С, що міститься в гарбузовому соку, досить високий, що робить його відмінним засобом для тих, хто хоче зміцнити свою імунну систему. Вітамін С, також відомий як аскорбінова кислота, може стимулювати вироблення білих кров’яних тілець і діяти як антиоксидант в організмі, допомагаючи зменшити окислювальний стрес, показують результати наукових робіт.

Детоксикація

Гарбузовий сік, кажуть фахівці, здатний поліпшити здоров’я нирок і печінки. Справа в тому, що цей напій може стимулювати детоксикацію – виводити з організму небезпечні токсини.

Читайте також:  Дієтологиня назвала продукти для профілактики інсульту

Запалення

Деякі з активних інгредієнтів гарбузового соку є антиартритичними, що означає, що вони можуть зменшити запалення, набряк і біль, пов’язані з артритом. Стакан цього соку рекомендується випивати вранці тим, хто страждає на ревматоїдний артрит, демонструють дослідження.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News