Про те, в який час вирушати на тренування, йдуть дискусії, в основному, між самими любителями вправ. Кожен стверджує, що його час кращий. А для вчених питання досить просте – час, для тренування, варто спланувати в залежності від ваших потреб. Так, наприклад, тренування вранці допомагає швидше схуднути.

Тренування вранці – пришвидшується метаболізм та поліпшується концентрація

Тренування вранці

Почати новий тренуванням, допоможе з самого ранку наш пришвидшити наш метаболізм. Це означає, що як під час тренування так і пізніше, протягом дня Ви набагато швидше спалюєте калорії. Якщо ви не тільки зіпсуєте цього ефекту перекушуванням жирною їжею, ранкове тренування допоможе легше спалювати жир. Більше того, вранці ми більше концентруємося, наш мозок працює на більш високих оборотах, завдяки чому легше нам зосередитися навіть на більш складних вправах.

Читайте також:  П'ять секретів міцного імунітету

Однак, тренування вранці має і недоліки. Дослідники звертають увагу насамперед на той факт, що відразу після пробудження наші м’язи ще не “розігріті” і без дійсно добросовісної розминки ми ризикуємо, що заробимо болючу травму, яка не дозволить нам регулярно тренуватися протягом тривалого часу.

Тренування після обіду, – найбільша витривалість

Тренування після обіду

Якщо ви любите аеробні вправи, силові або на витривалість, найкращий час для тренування для вас буде днем, між 14 і 19 годиною. В цей час наші м’язи встигнуть вже розігрітися, значно покращуючи ефективність виконуваних вами рухів, а при цьому знижуючи ризик можливої травми. Легше нам також планувати тренування, якщо, наприклад, ми вирушимо в спортзал відразу після роботи. Люди, які тренуються після обіду, як правило, мають проблеми з вечірнім переїданням. По-перше, тренування ефективно вбиває нудьгу, яка є однією з головних причин, через які в цей час ми кидаємось на нездорові закуски. По-друге, після тренування краще з’їсти відповідну їжу, багату на білок і складні вуглеводи. Це, в свою чергу, гарантує, що ми не будемо голодними до ранку.

Читайте також:  П'ять правил, яких потрібно дотримуватись взимку, щоб прожити довше
Тренування ввечері найефективніші

Тренування ввечері

Вечірні вправи підходять нам найкраще – ми тоді краще розігріті, робимо тренування, точніше і більш ефективно. Більш того, рух в цей час допомагає позбутися від напруги і стресу, накопиченого протягом дня. Наша витривалість ввечері сильніша, так що ми можемо тренуватися довше.

Однак, якщо ми вирішимо тренуватися у вечірній час, ми повинні рахуватися з тим, що можливо нам буде важче заснути.