43-річна мешканка Кельна залишилася без обох ніг і половини руки в результаті ускладнень, викликаних укусом комара. Трагедія сталася через те, що комаха при укусі занесла в організм жінки небезпечні бактерії.

Як пише видання Die Welt, яке поділилося подробицями цього випадку, комар укусив жінку, коли вона виносила з хати сміття. Незабаром на місці укусу з’явилася червона припухлість, а потім виникли запаморочення, озноб. Ще через деякий час стан укушеної погіршився настільки, що їй знадобилася госпіталізація.

Чоловік жінки, яка була поміщена на лікування в Університетську клініку, розповів, що за кілька днів руки і ноги його дружини змінили свій колір. У пацієнтки констатували сепсис, який розвинувся. У результаті лікарі прийняли рішення про ампутацію кінцівок.

Читайте також:  4 ознаки, що у вас розвивається артрит суглобів

«Дивні симптоми після укусу комахи завжди варто сприймати всерйоз. Своєчасний візит до лікаря може запобігти такому різкому перебігу захворювання», – приводиться експертна думка в Die Welt.

Раніше російські вчені висловлювалися про те, що комарі віддають перевагу жертвам з певною групою крові, а також орієнтуються при нападі на тілесний запах людей.

Зокрема, в ході дослідів з’ясувалося, що найчастіше комарі нападають на людей з першою групою крові. Потім в списку, що постраждали від їх укусів йдуть люди з третьою групою крові, і далі – з другою.

Джерело: MedikForum