Існує ряд захворювань, при яких вживання квашеної капусти може негативно позначитися на стані здоров’я. Про них розповіла нутриціолог Анна Павличева.

За її словами, в квашеній капусті містяться вітамін С, калій, магній і велика кількість органічних кислот, відмінно стимулюють травлення при зниженій кислотності шлунка і сповільненій перистальтиці.

Однак через це продукт не підійде людям з гіперацидністю і виразковою хворобою шлунка, говорить вона. “Крім того, неприємні відчуття від капусти можуть виникнути, якщо у вас є СНБР (надлишковий бактеріальний ріст в тонкому кишечнику) або непереносимість гістаміну, так як у всіх ферментованих продуктах його багато”, – заявила Павличева в бесіді з РИА Новости Спорт в неділю, 31 Жовтня.

Довгий час капуста і всі інші види хрестоцвітних вважалися шкідливими для людей з гіпотиреозом – зниженою функцією щитовидної залози.

Причина в містяться в них гойтрогенах-речовинах, ще більше пригнічують функцію щитовидної залози. “Але останні дослідження показали, що такий вплив може бути надано при дефіциті йоду і селену, в інших випадках капуста безпечна”, – зазначила нутриціолог.