Щоб зберегти шкіру якомога довше здоровою та моложавою, потрібно мінімізувати кількість цукру в раціоні, повідомила косметолог Олександра Гонт.

В інтерв’ю косметолог розповіла про корисні продукти для здоров’я шкіри, особливо виділивши при цьому оливкову олію – чудове джерело поліненасичених жирних кислот омега-3.

Оієга-3 вбудовуються в нашу шкіру, з них будуються дуже багато гормонів, необхідних для нашого організму. Нині ми виправдали вживання жирів, виправдали яйця. Доведено, що зараз у раціоні обов’язково має бути, як мінімум два яйця на день.

Також Ґонт відзначила позитивний вплив на стан шкіри клітковини. За словами експерта, клітковиною багаті у тому числі хрестоцвіті – це різноманітні види капусти. Хрестоцвіті овочі, яким притаманний фітоестрогеновий ефект, допомагають продовжувати молодість жіночому організму, допомагають зрілим жінкам підтримувати тонус шкіри.

У свою чергу, до шкідливих для шкіри продуктів косметолог віднесла все, що містить доданий цукор та багато рафінованих вуглеводів. Їжа та напої з солодким смаком, вироби з білого пшеничного донельзя переробленого борошна викликають глікацію – процес, пов’язаний із зміною функції білків, через який погіршується стан шкіри.