Відповідно до звіту, токсичні рівні бензолу було виявлено у кількох типах сухих шампунів.

Багато сухих шампунів можуть містити токсичну рідку сполуку, яка випромінює запах бензину. Регулярна дія цієї хімічної речовини була пов’язана з розвитком серйозних ускладнень, таких як лейкемія та ушкодження нервів.

Приголомшливі 70 відсотків сухих шампунів, що продаються інтернет-магазинами, можуть містити рівні хімічних речовин, що виявляються, що викликають рак. Висновки були отримані в результаті серії лабораторних випробувань, проведених на випадковій вибірці зі 148 спреїв від 34 брендів, пише DailyMail.

Незалежна лабораторія відправила громадянську петицію до Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), в якій описала виявлення рівнів бензолу, що у 10 разів перевищують 2 частини на мільйон (PPM).

У своїй петиції орган підкреслив нагальну необхідність посилення обмежень на вміст бензолу в продуктах, що комерційно продаються.

Ряд аерозольних сухих шампунів було добровільно відкликано минулого місяця через потенційну присутність хімічної речовини. Безбарвна рідка хімічна речовина, виявлена ​​в сигаретному димі, бензині, клеях та пластирях, незмінно викликає рак у дослідженнях на тваринах і людях.

“Дослідження показують, що вплив бензолу може збільшити ризик деяких видів раку на цілих 40 відсотків”.

Дослідження постійно підтверджують, що немає безпечного рівня впливу цієї хімічної речовини. Дані свідчать, що вплив бензолу навіть у невеликих кількостях може значно збільшити ризик лейкемії.

Після потрапляння в кровотік бензол викликає хромосомні зміни у клітинах кісткового мозку у лабораторних дослідженнях.