Вчені розповіли про те, які продукти необхідно вживати при остеоартрозі, який є найпоширенішою формою артриту. При захворюванні на остеоартроз руйнується внутрішньосуглобовий хрящ, що тягне за собою хворобливі зміни і в інших частинах суглоба, а також в оточуючих суглоб м’язах і зв’язках.

Наукові фахівці склали список продуктів, які необхідно вживати для профілактики розвитку артриту, а також у тих випадках, коли вже є початкові ознаки захворювання. Зокрема, на думку дослідників, тим людям, у яких є хронічні проблеми з суглобами, слід дбати про те, щоб організм отримував достатню кількість антиоксидантів, оскільки ці речовини особливо ефективно допомагають йому бути стійким до дії запальних процесів. До продуктів, багатих антиоксидантами, відносяться червона квасоля, волоські горіхи, чорнослив, оливкова олія, кава і какао та інші.

Читайте також:  Що допоможе при артриті

Крім того, експерти порекомендували при проблемах з суглобами вживати продукти з пребіотиками, такі як часник, цибуля, спаржа. Також для людей, схильних до артриту, важливі продукти з корисними бактеріями, до яких відносяться натуральні йогурти, сир, квашена капуста.

На обід медики радять їсти каші і конкретно вівсянку. Ще необхідно вживати в їжу жирну рибу, що містить велику кількість Омега-3 – ці речовини з розряду жирних кислот сприяють зменшенню болю в суглобах.

Остеоартроз є другим за частотою фактором настання інвалідності після серцево-судинних захворювань. На сьогоднішній день це найпоширеніше захворювання опорно-рухового апарату, за статистикою, в Україні ним страждає 10-12% населення.

Читайте також:  Температура повітря у спальні 20-25 градусів робить сон найбільш якісним

Раніше ми писали про те, які продукти є кращими для профілактики інсульту.