В області схуднення здійснено науковий прорив – фахівці Копенгагенського університету знайшли ефективний спосіб схуднення, що дозволяє пригнічувати апетит і спалювати більше енергії. Про знахідку Данських вчених розповів журнал Nature Communications.

Вчені придумали, як змусити організм втрачати більше жиру шляхом впливу на холодові рецептори, пов’язані з зануренням в холодну воду. В умовах холоду в організмі виробляється бурий жир, який активізує виробництво енергії і, відповідно, схуднення.

Однак головною метою вчених було знайти метод, який би дозволяв не тільки прискорювати витрату жирової тканини. Керівник дослідження, доцент Кристоффер Клемменсен, заявили, що для ефективного схуднення необхідно створити негативний енергетичний баланс, змусити людей їсти менше.

Знайшовши речовину (іцилін), здатне активувати холодовий рецептор, фахівці стали шукати засіб для придушення апетиту. Таку речовину вони знайшли, йому присвоїли буквений код DMPP. Дана сполука впливає на нікотиновий рецептор і таким чином впливає на метаболізм глюкози і чутливість до інсуліну.

Поєднавши іцилін і DMPP, фахівці отримали склад, що сприяє втраті ваги. В експерименті з мишами цей “коктейль” призвів до схуднення у тварин з ожирінням на 12% за 20 днів за рахунок прискорення метаболізму і загострення чутливості до глюкози. Але цей метод потрібно ще перевірити на людях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗВИЧКИ, ВІД ЯКИХ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ЗАЙВА ВАГА

ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ЗАЙВУ ВАГУ

Джерело: МедікФорум