Погані новини змушують відключатися від телевізора та інтернету, щоб проводити більше часу з коханими людьми. А для інтимного спілкування потрібно мати міцне лібідо, і ось чим його можна зміцнити.

Гранат. Цей суперпродукт збільшує рівень тестостерону і підвищує лібідо як у чоловіків, так і у жінок. Гранати-ефективне домашнє засіб для чоловіків, які страждають еректильною дисфункцією.

Полуниця. Вже давно ці соковиті червоні ягоди відомі як афродизіак, який володіє схожим на Віагру ефектом. У полуниці міститься вітамін С, що підвищує лібідо. Регулярні порції ягід стимулюють кровообіг.

Устриці. Їжа любові і сексу, багате джерело цинку, який може підвищити рівень тестостерону і збільшити виробництво сперматозоїдів. Зміцнюють лібідо властивості устриць відомі століттями.

Гарбузове насіння. Також багаті цинком, який може підвищити рівень тестостерону і збільшити вироблення сперматозоїдів. У насінні повно жирних кислот Омега-3, корисних для здорового лібідо.

Батат. Вельми багате джерело калію. Солодка картопля хороша для чоловіків з еректильною дисфункцією. Ця їжа підніме настрій холодної зимової ночі, пише The Health Site.