Фізичний стан організму і здоров’я відіграють величезну роль, але не менш важливо, щоб добре і продуктивно працював мозок людини. Доведено, що кількість нейронних зв’язків у ньому можна збільшити.

Якщо вести здоровий спосіб життя, то цілком реально зберегти і розвинути інтелект, а також уникнути склерозу. Пропонуємо вам познайомитися з простими прийомами, які допоможуть продовжити хорошу роботу головного мозку.

В першу чергу, перегляньте своє харчування. Їжа безпосередньо пов’язана з роботою нашого організму, його психічним і фізичним станом. У щоденному раціоні людини обов’язково має бути риба, в якій міститься Омега-3, необхідна для розумової діяльності. Також важливо вживати багато овочів і фруктів, цільнозернові продукти, насіння і горіхи. А ось від фастфуду, солодкого і напівфабрикатів найкраще відмовитися.

Читайте також:  Ключ до довголіття знайшли в простій, але популярній зелені

Рух – це життя, а також здоров’я. Тому чим активнішим ви будете, тим кращими будуть ваші інтелектуальні особливості. Під час тренувань мозок насичується киснем, що позначається на інтенсивному рості нових клітин. В результаті з’являються нові нейронні зв’язки, а можливості головного мозку зростають. Не забувайте тренувати свою пам’ять за допомогою кросвордів, шахів, різних головоломок і віршів напам’ять. Можна підібрати і інше хобі-наприклад, гра на музичних інструментах або вивчення іноземних мов. Все це не тільки позитивним чином позначається на гнучкості розуму, але й розширює кругозір і розвиває креативність.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News