Фахівці продовжують вести активні пошуки рішень, які б допомагали уникнути виникнення деменції. Згідно з новими даними американських вчених, професія, якій людина віддає більшу частину свого життя, відіграє дуже важливу роль в схильності до нейродегенеративних захворювань.

Найбільша небезпека деменції або недоумства в тому, що людина втрачає пам’ять і здатність адекватно мислити, стає не в змозі обслуговувати свої базові потреби. Деменція це завжди важка хвороба не тільки самого пацієнта, але і його близьких родичів.

Приблизно 5000 чоловік, які займалися різними видами діяльності, протягом десяти років спостерігалися вченими і періодично проходили тестування на когнітивні функції. Аналіз отриманих даних в результаті дозволив фахівцям зробити висновок про зв’язок між професією і ймовірністю розвитку деменції.

З’ясувалося, що представники спеціальностей, що вимагають розумових зусиль, з віком виявляються менше всіх схильні до деменції. До списку найбільш “здорових” для мозку професій увійшли вчені, медпрацівники, педагоги, фінансові аналітики та авіадиспетчери.