На думку медика, сучасні люди розучилися відпочивати так, щоб це приносило відчутну користь їхньому здоров’ю.

В інтерв’ю лікаря психотерапевта Наталії Кисельникової прозвучала думка про те, що байдикувати буває корисно і навіть необхідно людському організму.

“Багато людей розучилися відпочивати – вони не вміють відволікатися від роботи та інших повсякденних справ, щоб правильно заповнювати сили”.

Кисельникова помітила, що сьогодні відпочинок для багатьох людей означає час, коли можна зайнятися відкладеними справами, зробити що-небудь корисне. Якщо людина нічим не зайнята, це нерідко означає, що вона занурена у вивчення вмісту соцмереж і новин в своєму смартфоні.

Читайте також:  Для імунітету, травлення і від запалень: названий корисний трав'яний чай

Лікарка підкреслює, що для хорошого здоров’я важливо іноді повністю усуватися від повсякденних обов’язків і інформативного потоку.

“Потрібно повністю звільнити голову і відключитися від усіх подій і нової інформації. Кожен день потрібно проводити по п’ятнадцять хвилин в тиші”.

За словами Кисельникової, відмовляючи собі в подібних паузах байдикування, люди ризикують постраждати через зростаючу напругу і стрес, їх задоволеність життям в результаті може різко знизитися.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News