Індійські експерти розкрили секрети очищення легенів, що можна здійснити за допомогою продуктів. Одним з рішень є вживання листових овочів.

За словами фахівців, можна легко позбавити легені від токсинів за короткий час, причому з мінімальними витратами, так як в секретах ховаються дари природи. Зокрема, гарбуз багатий бета-каротином, який бореться з вільними радикалами, підвищує стресостійкість, зміцнює імунітет, захищає від радіації, електромагнітного випромінювання та отруєнь хімічними речовинами. Його присутність в організмі життєво необхідна для утворення нових клітин, що вкрай важливо і для здоров’я легенів.

У свою чергу апельсини багаті вітаміном С, який покращує функції органів повітряного дихання. Аскорбінова кислота при цьому задіяна в багатьох важливих процесах організму, беручи участь вироблення колагену, тирозину, серотоніну. Наступний секрет – листові овочі, що містять у великій кількості фолати, що запобігають обструктивні захворювання легень, включаючи астму, хронічний бронхіт та емфізему.

Читайте також:  Чотири продукти, які допоможуть підвищити рівень вітаміну D восени

Експерти радять балувати себе квасолею і сочевицею, які багаті білком, що має пряме відношення до транспортування кисню з легенів в тканини організму і виведення токсинів з організму. У список включений і темний шоколад, що є відмінним джерелом антиоксидантів, які протидіють будь-яким пошкодженням, викликаним окисленням клітин тіла.

Індійські експерти визнали важливим додати до секретів “надприродний рецепт”, який полягає в питті чаю з листом гуави і імбиром з додаванням меду. Вважається, що проблема з бронхіальними інфекціями буде вирішена.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News