Характерні симптоми коронавірусу – це втрата смаку і нюху. Однак вони проявляються не у всіх, часто він проявляється як звичайна застуда: підвищується температура, з’являється кашель і слабкість. Доктор Рандж Сінгх пояснив, якими способами можна вберегти себе від коронавірусу.

В першу чергу він звертає увагу на збалансоване харчування. На думку фахівця, саме це є запорукою сильного імунітету. Крім того, отримання достатньої кількості енергії допомагає тілу залишатися здоровим.

По-друге, Сінгх рекомендує більше приділяти часу фізичним навантаженням. Він вважає, що це поліпшить фізичний і психологічний стан.

Крім того, не варто забувати про те, як важливий здоровий сон. «Ми часто ігноруємо, наскільки це важливо, але якісний сон надає довгостроковий вплив на наше фізичне здоров’я, покращує наше психічне благополуччя і допомагає підтримувати імунну систему», – заявив Сінгх виданню The Mirror.

Читайте також:  Лікар назвала продукти, які уповільнюють старіння

Також лікар закликає дотримуватися правил гігієни: регулярно мити руки і використовувати антисептик. Він нагадав про важливість використання масок і про необхідність дотримуватися соціальної дистанції.