Лікар-дієтолог центру естетичної косметології розповіла, якому сорту хліба варто віддати перевагу, щоб позбутися зайвих кілограмів. Фахівець стверджує, що саме мультизернова випічка сприяє схудненню і є найкориснішою для здоров’я.

Лікар-дієтолог Олена Соломатіна повідомила, що білий і чорний хліб містять борошно вищої якості, що робить випічку ароматною і смачною, але майже позбавляє її користі. Такі вироби втрачають практично всі корисні речовини, включаючи вітаміни, мікроелементи і рослинну клітковину.

Чорний хліб, який багато хто вважає дієтичним, насправді таким не є. Вживання такої випічки регулярно і у великих кількостях може привести до підвищення рівня цукру в крові і збільшення ваги. Особливо обережно з вживанням хлібобулочних виробів варто бути людям похилого віку, чий метаболізм сповільнюється, а енергія витрачається не так швидко, як раніше.

Щоб уникнути проблем зі здоров’ям і не набрати зайвих кілограмів, лікар-дієтолог радить вживати в їжу мультизерновий хліб. Злаки, які містяться в цьому виді випічки багаті великою кількістю корисних речовин, а також дають відчуття насичення надовго. Це дозволяє поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту, уникнути «перекусів», а також набору ваги. Фахівець рекомендує з’їдати 4 шматка корисного хліба в день, не допускати переїдання і відмовитися від випічки перед сном, замінивши її на білковий омлет або нежирні кисломолочні продукти.