Лікар-гінеколог Юліана Абаєва назвала ідеальний вік для народження первістка. За словами фахівця, планувати першу вагітність краще до 35 років.

Юлія Абаєва пояснила, що репродуктивний вік ділиться на ранній і пізній. Перший обмежений 35 роками, другий триває до настання менопаузи. Планувати народження первістка краще на ранній репродуктивний вік. У цей період в жіночих яєчниках присутній достатній запас фолікулів. Він також залежить від генетичної спадковості.

За словами гінеколога, вибір в будь-якому випадку залишається за жінкою, але прислухатися до рекомендацій фахівців потрібно. Оптимальний перерву між пологами повинен становити не менше двох років. За цей проміжок організм встигає відновити свої сили.

Читайте також:  Зберігайте міцні та здорові кістки за допомогою цих 4 порад

Також важливо знати, що після 40 років виношування вагітності і сам процес народження дитини несуть певні ризики, як для породіллі, так і для немовляти. Можуть виникнути ускладнення під час пологів. Також не слід виключати той факт, що з роками підвищується загроза виникнення хромосомних аномалій.