Лікар-косметолог Олександра Гонт закликала відмовитися від використання масок для обличчя, виготовлених з натуральних компонентів. Багато з них абсолютно марні, а інші і зовсім здатні завдавати шкоди.

За словами косметолога, ще з часів СРСР у багатьох збереглася звичка робити маски зі всього, що виявлялося під рукою, особливо коли справа доходила до фруктів і ягід. Зазвичай такі засоби просто висихають на шкірі липкою масою і забезпечують хвилинний ліфтинг-ефект, не надаючи реальної користі для шкіри. Це актуально і для масок, приготованих з використанням яєць, сметани, огірків і т. д. Такі продукти є грубодисперсними і не здатні живити або проникати.

Читайте також:  Коли потрібно їсти часник, щоб знизити холестерин

Крім того, зазначені маски в змозі провокувати алергічні реакції і запалення. Наприклад, спричинити за собою роздратування здатний мед, хоча його включають в рецепти великої кількості засобів для догляду. Захоплення деяких дівчат оліями може вилитися в “масляний дерматит”, а ще разом з продуктами в шкіру можуть проникати хімікати, які містяться в них.